5 דקות של ריקוד שינו את חיי

עודכן: 19 בינו׳

כך נחשפתי פעם ראשונה לעולם ריקודי הזוגות. הלכתי ברחוב שחזרתי מהצבא בדרכי הביתה רעב ועייף, לפתע עצרתי מול חלון ראווה ובו ראיתי רקדנית מקסימה שהעבירה שיעור בסטודיו ,ממש כמו בסרטים. הביצוע שלה והריקוד עם הפרטנר היה מהפנט ומושך והחוויה גרמה לי לעצור ולהתבונן בקסם. הרקדנית סיימה את השיעור, שמה לב שאני מביט בעניין רב ופשוט פתחה


את דלת הסטודיו והזמינה אותי להיכנס כעבור 5 דק של שיחה היא הדגימה לי שיעור וריקוד רומבה. ה5 דקות ריקוד האלו שינו את חיי ונתנו לי צבע ומטרה והמון אושר ושמחה! חזרתי הביתה ורק חיכיתי לשיעור הבא. כעבור שנה של הרבה ריקודים הרבה סגנונות ועולם שלם של במה והופעות הבנתי שאני רוצה להפוך להיות מורה כי הרגשתי שאני רוצה לתרום לתת ערך מוסף לתחום. עשיתי תואר בהוראה במגמת תאטרון מחול סמינר הקיבוצים ומקביל עברתי הרבה הכשרות והדרכות של מורי ריקודי זוגות וריקודים סלוניים. במהלך השנים לוויתי תלמידות רבות וזוגות רוקדים שהגיעו להישגים אישיים והצלחה בתחרויות בארץ ובעולם.

לאחר שנים של עשייה בלתי נגמרת קיבלתי תגובות מהתלמידים שעולם הריקוד גרם לשינוי בחייהם ושיפור הדימוי העצמי הבטחון והכניס הרבה צבע ואהבה לליבם. אני מאמין שכל אחד ואחת יכולים לגרום לשינוי והוספת חוויה שלא הכרתם. מחכה לכם. צרו איתי קשר לשיעור היכרות!

רואי שמש.